schietsportvereniging genemuiden

Titel

Klik hier om de ondertitel te bewerken

Open Grandprix wedstrijd SSV Genemuiden 2014


Persoonlijk


Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

* 1 Dekker, Jan                  SV De Korrel - Emmeloord                  93    98    97    96    95    98    26    577
* 2 Dijk van, Christian          SV De Valk - Elspeet                      96    95    96    96    94    97    24    574
  3 Korthoef, Guus               SV Vechtdal - Dalfsen                     93    94    94    98    96    96    27    571
  4 Visscher, BJ                 SSV Genemuiden - Genemuiden               84    89    87    88    82    88    11    518
  5 Smittenaar, Peter            SSV Genemuiden - Genemuiden               84    89    76    84    90    78     9    501
  6 Beek ter, Martin             SV Harderberg - Harderberg                88    78    79    86    79    82    10    492
  7 Bakker, Roy                  SSV Genemuiden - Genemuiden               61    70    67    74    72    75     3    419


Luchtgeweer staand Heren A-klasse

* 1 Rap, H                       SV Schaarsbergen - Schaarsbergen          93    92    93    94    98    93    22    563
  2 Meihuizen, R.A.M.            SV Driebergen - Driebergen                94    92    89    91    95    93    12    554
  3 Bakker, J                    SV De Klapsterschutters - Mussselkan..    87    91    92    88    90    87     8    535
  4 Hul vd, Chris                SV De Korrel - Emmeloord                  88    89    91    89    90    87    10    534
  5 Wolkenfeld, Rudy             SV Schaarsbergen - Schaarsbergen          91    89    84    90    88    90    11    532
  6 Vliet van, Wim               SV Driebergen - Driebergen                84    79    85    79    83    84     8    494


Luchtgeweer staand Heren B-klasse

* 1 Kluin, Ben                   SV Lemmer - Lemmer                        89    79    87    93    89    84     9    521
  2 Vaanholt, B                  SV Delden - Delden                        83    83    85    89    87    89    10    516
  3 Brinkman, E                  SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              78    87    88    87    85    88     7    513
  4 Meems, Geert                 SV De Klapsterschutters - Mussselkan..    87    75    82    83    77    64     6    468


Luchtgeweer staand Heren C-klasse

* 1 Blokzijl, K                  H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              77    80    81    74    77    66     4    455
  2 Weerden van, Chris           SV Harderberg - Harderberg                79    68    78    75    74    69     1    443
  3 Olde, Roelof                 H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              70    75    72    72    75    72     1    436
  4 Haar v/d, A.B.               S.V. Op de Korrel - Kampen                67    65    70    75    73    73     3    423


Luchtgeweer staand Heren N-klasse

* 1 Cornet, Herman               SSV Genemuiden - Genemuiden               77    69    88    72    79    82     3    467
  2 Keizer, J                    SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              72    81    75    67    70    54     4    419


Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

* 1 Meesters, G                  SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              90    88    85    90     6    353
* 2 Somberg, G. J.               S.V. De Wolfschutters - Schoonebeek       84    88    89    91     6    352
  3 Winden van, Nico             H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              85    90    89    86     9    350
  4 Oegema, Jan                  SV Lemmer - Lemmer                        87    89    86    85     8    347
  5 Blok, M                      SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              89    88    86    81     6    344
  6 Duinkerken, Geert            H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              81    83    84    87     3    335


Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

* 1 Jager, Bram                  S.V. Op de Korrel - Kampen                74    81    80    75     2    310
  2 Bosman, H.J                  S.V. Op de Korrel - Kampen                79    64    61    71     1    275


Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse

* 1 Andersen, Stine              SV Op de Korrel - Bemmel                 100    98   100    99    29    397
  2 Bakker Suelmann, M.A         SV De Klapsterschutters - Mussselkan..    94    96    93    91    14    374


Luchtgeweer staand Dames A-klasse

* 1 Hartgers-Risiglione, C       SV de Hoven - Zutphen                     80    89    84    89     6    342
  2 Hakkert, Agnes               Asser wapen - Assen                       72    77    78    62     1    289


Luchtgeweer staand Junioren-A Heren

* 1 Dijkstra, Jarno              LSV Willem Tell - Stiens                  94    95    99    99    97    98    32    582
  2 Bergh van den, Glenn         Asser wapen - Assen                       95    97    96    96    98    96    28    578
  3 Asselt van, Robin            SV De Valk - Elspeet                      93    93    95    91    99    91    27    562
  4 Dongen van, Johan Albert     LSV Willem Tell - Stiens                  86    87    91    91    89    93    11    537
  5 Selles, Rutger               SSV Genemuiden - Genemuiden               62    65    76    67    75    73     3    418


Luchtgeweer staand Junioren-B Heren

* 1 Ekkelenkamp, Jacco           SV Het Vizier - Urk                       93    93    94    93    11    373
* 2 Noordijk, Maarten            SV De Valk - Elspeet                      91    86    95    89     7    361
* 3 Bos, Evert                   SV Het Vizier - Urk                       90    85    83    81     6    339
  4 Winters, Frank               SV Harderberg - Harderberg                80    79    93    82     4    334
  5 Laurenssen, Robin            SV Enschede & Lonneker - Enschede         86    72    89    85     4    332
  6 Graaf de, Michael            SV Op de Korrel - Bemmel                  89    75    79    80     6    323
  7 Vonk, David                  SV De Korrel - Emmeloord                  78    75    69    80     5    302
  8 Bastiaannet, Michiel         Asser wapen - Assen                       75    71    66    69     2    281
  9 Schillemans, Roland          SV De Treffer - Noordwolde                68    72    72    56     3    268
 10 Jager, Dylan Jager           SSV Genemuiden - Genemuiden               63    65    61    70     2    259
 11 Woort, Cor                   SV Het Vizier - Urk                       58    65    70    66     2    259


Luchtgeweer staand Junioren-B Dames

* 1 Hartgers, Mendy              SV de Hoven - Zutphen                     92    92    92    93    13    369
  2 Dongen Van, Cecillia         LSV Willem Tell - Stiens                  84    89    85    88     5    346
  3 Jong de, Liannne             LSV Willem Tell - Stiens                  85    80    76    77     2    318


Luchtgeweer staand Junioren-C

* 1 Ekkelenkamp, Jelle           SV Het Vizier - Urk                       81    82    73    82    318
  2 Boon, Jakke                  SV Het Vizier - Urk                       57    72    60    67     1    256
  3 Bos, AndrĂ©                   SV Het Vizier - Urk                       54    61    62    73     2    250
  4 L, Kramer                    SV Het Vizier - Urk                       59    68    53    57     1    237
  5 Timmerman, Rolf              SSV Genemuiden - Genemuiden               43    54    53    35     3    185


Luchtgeweer staand Mindervaliden SH1

* 1 Bours, Jan                   SV Driebergen - Driebergen                96    97    99   100    99   100    46    591


Luchtgeweer opgelegd Veteranen Hoofdklasse

* 1 Polman, Sjaak                SV Op de Korrel - Bemmel                 100   100    99   100    34    399
* 2 Jansen, E.J.                 SV De Valk - Elspeet                      97    97    99   100    29    393
* 3 Bruins, H                    SV Wezep - Wezep                          98    98    99    98    24    393
  4 Pol, E.H.                    SV Delden - Delden                        99    98    98    98    28    393
  5 Keller, H                    ASV Pr Hendrik 1988 - Amersfoort          96    98    98    99    25    391
  6 Somberg, G. J.               S.V. De Wolfschutters - Schoonebeek       98    99    94    98    23    389
  7 Hofsteenge, J.W.             SV Diana '85 - Emmen                      96    96    99    97    26    388
  8 Hofstede, R                  SSV Genemuiden - Genemuiden               92    92    97    93    13    374
  9 Beens, W.                    SSV Genemuiden - Genemuiden               90    89    91    92     9    362
 10 Selles, Dick                 SSV Genemuiden - Genemuiden               91    87    91    89     9    358
 11 Graaf de, W.                 SV De Korrel - Emmeloord                  92    87    85    86     6    350


Luchtgeweer opgelegd Veteranen A-klasse

* 1 Elsinga, S.                  SV De Treffer - Noordwolde                93    98    94   100    23    385
  2 Snijders, R                  SV Wezep - Wezep                          94    97    95    92    15    378
  3 Burg v, J                    SV De Korrel - Emmeloord                  90    94    98    92    10    374
  4 Mos, A                       SV Diana '85 - Emmen                      94    92    91    93     7    370


Luchtgeweer opgelegd Veteranen B-klasse

* 1 Brussel van, Jan.W.          SV De Kampioen - Utrecht                  97    97    98    99    25    391
  2 Beens sr, W                  SSV Genemuiden - Genemuiden               90    87    90    90     5    357


Luchtgeweer opgelegd Junioren-C

* 1 Oosterhuis, Eline            SV De Treffer - Noordwolde                72    79    70    85     3    306


Luchtgeweer opgelegd Junioren-D

* 1 Geer, Esmee R W              Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              92    90    88    87    10    357
  2 Belt v.d., Stefan            H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              87    84    86    89     6    346
  3 Oosterhuis, Niels            SV De Treffer - Noordwolde                68    60    77    72    277


Luchtpistool Heren Hoofdklasse

* 1 Heide van der, Erik          SV Vechtdal - Dalfsen                     91    90    93    84    92    90     9    540
* 2 Stavast, J H                 SSV De Tjonger - Oosterwolde              87    88    89    86    86    94     6    530
  3 Timmerman, Berend            SV de Vrijheid - Hoogeveen                81    89    92    90    81    80     3    513
  4 Willemsen, Mike              SV Wilhelmina - Ruurlo - Ruurlo           86    83    81    81    84    88     4    503
  5 Haan de, Wilco               SV De Treffer - Noordwolde                81    80    80    81    79    80     3    481
  6 Vrieze de, G.G               SV De Klapsterschutters - Mussselkan..    67    73    64    82    74    68    428


Luchtpistool Heren A-klasse

* 1 Nimwegen van, J              Asser wapen - Assen                       82    84    87    88    79    85     5    505


Luchtpistool Heren B-klasse

* 1 Hadders, J                   SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart             88    88    89    87    91    88     9    531
* 2 Dijkstra, A.H.               LSV Willem Tell - Stiens                  83    87    89    85    91    90     4    525
  3 Zondervan, D                 SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              85    85    85    90    89    89     8    523
  4 Slot, Henrik                 SSV Genemuiden - Genemuiden               82    82    86    85    89    82     2    506
  5 Juurlink, Joris              SV Harderberg - Harderberg                84    90    88    85    80    76     3    503
  6 Strohmeijer, AndrĂ©           SSV Genemuiden - Genemuiden               83    82    88    84    80    77     2    494
  7 Meihuizen, R.F.              SV Driebergen - Driebergen                77    85    73    74    74    84     1    467


Luchtpistool Heren C-klasse

* 1 Bakker, Nico                 SV Vechtdal - Dalfsen                     88    90    90    82    87    82     3    519
  2 Fiechter, Jan                SV Wezep - Wezep                          85    71    77    87    86    85     2    491
  3 Belt v.d., Jaap              H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              77    79    90    75    81    83     2    485
  4 Gier De, Sjef                Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              78    87    82    70    84    81     1    482
  5 Blom, Gerard                 Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              83    80    84    67    78    81     3    473


Luchtpistool Heren Nieuwelingen klasse

* 1 Pen, A.                      SSV De Tjonger - Oosterwolde              78    76    80    77    77    73     2    461


Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse

* 1 Dijk van, Tjeerd             Asser wapen - Assen                       90    89    87    88     1    354
* 2 Veenen van, J.S              SSV De Tjonger - Oosterwolde              89    88    85    86     1    348
* 3 Meulenbelt, Henk W           SV Vechtdal - Dalfsen                     86    86    87    87     3    346
* 4 Stoof, J.M.                  SV Ons genoegen - Deventer                88    88    81    87     3    344
* 5 Boessenkool, R               SSV Dedemsvaart - Dedemsvaart             82    82    74    85     3    323
* 6 Kamminga, P                  Sv Drachten - Drachten                    75    83    77    83    318
* 7 Timmerman, Albert            SV de Vrijheid - Hoogeveen                73    71    80    79     1    303
* 8 Burghart, P                  SV Vechtdal - Dalfsen                     66    76    82    64     2    288


Luchtpistool Veteranen A-klasse

* 1 Klop, P                      SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              87    80    88    91     3    346
  2 Moors, W G I                 SV De Korrel - Emmeloord                  84    80    87    84     3    335
  3 Benjamins, B                 SV Lucas Aardenburg - Hoogeveen           84    74    90    84     1    332
  4 Spinder, T                   Sv Drachten - Drachten                    80    81    84    85     2    330


Luchtpistool Veteranen B-klasse

* 1 Greve, Bert.J                SV Vechtdal - Dalfsen                     53    81    83    70     1    287


Luchtpistool Dames Hoofdklasse

* 1 Timmerman-Bloemert, Annekie  SV de Vrijheid - Hoogeveen                84    88    83    84     1    339
  2 Weide v/d, M                 Sv Drachten - Drachten                    80    87    87    82     3    336


Luchtpistool Dames A-klasse

* 1 Jaspers, Irma                Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              84    82    82    88    336
  2 Hoogland, Wijnie             Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              80    75    73    78     1    306


Luchtpistool Junioren-A Heren

* 1 Bastiaans, Kaj               SV Vechtdal - Dalfsen                     86    92    87    93    92    90     6    540


Luchtpistool Junioren-B

* 1 Bakker, Justin               SV Vechtdal - Dalfsen                     89    87    87    86     2    349
  2 Cornet, Alex                 SSV Genemuiden - Genemuiden               59    52    60    58    229


Luchtpistool opgelegd Veteranen

* 1 Burg v, J                    SV De Korrel - Emmeloord                  93    93    93    92     5    371