schietsportvereniging genemuiden

Titel

Klik hier om de ondertitel te bewerken

Open Grandprix wedstrijd SSV Genemuiden 2015





Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse


* 1 Cornet, Herman               SSV Genemuiden - Genemuiden             80,1  86,5  85,8  90,3  86,0  85,3     7  514,0
  2 Slot, Henrik                 SSV Genemuiden - Genemuiden             87,4  83,4  75,1  83,3  91,8  80,3     4  501,3
  3 Smittenaar, Peter            SSV Genemuiden - Genemuiden             77,4  82,3  84,3  78,9  90,2  79,0     1  492,1
  4 Bakker, Marcel               SSV Genemuiden - Genemuiden             73,5  71,0  79,5  88,1  75,4  78,4     4  465,9



Luchtgeweer staand Heren A-klasse


* 1 Meihuizen, R.A.M.            SV Driebergen - Driebergen              96,9  95,9  95,9  96,0  94,9  97,0    16  576,6
  2 Bakker, J                    SV De Klapsterschutters - Mussselkan..  92,7  98,9  99,2  93,6  91,3  95,0    16  570,7
  3 Dijk van, Rino               Sv Tref - Wijk Bij Duurstede            93,1  97,5  92,0  93,6  93,2  98,3    14  567,7
  4 Slump, I                     SV Lemmer - Lemmer                      86,3  85,4  93,1  91,0  87,8  96,3     9  539,9
  5 Vaanholt, B                  SV Delden - Delden                      94,2  88,6  89,3  95,6  82,9  89,0    12  539,6
  6 Visscher, Tiemen             SSV Genemuiden - Genemuiden             78,0  90,1  89,1  93,5  86,6  84,6     6  521,9




Luchtgeweer staand Heren B-klasse


* 1 Kluin, Ben                   SV Lemmer - Lemmer                      84,2  93,3  91,7  88,8  95,1  86,8     6  539,9
  2 Koopman, R.S.                Sv Tref - Wijk Bij Duurstede            92,7  87,2  85,0  85,0  84,2  85,5     7  519,6
  3 Brinkman, E                  SV Nieuwleusen - Nieuwleusen            84,6  89,3  89,7  85,7  86,0  81,5     3  516,8



Luchtgeweer staand Heren C-klasse


* 1 Bakker, Roy                  SSV Genemuiden - Genemuiden             79,2  81,7  91,3  85,2  78,0  84,1     6  499,5
  2 Landman, Richard             S.V. Op de Korrel - Kampen              75,9  54,1  72,1  75,1  78,5  75,7     4  431,4
  3 Haar v/d, A.B.               S.V. Op de Korrel - Kampen              73,2  53,8  80,7  76,2  71,8  74,1     2  429,8



Luchtgeweer staand Dames Hoofdklasse


* 1 Bakker Suelmann, M.A         SV De Klapsterschutters - Mussselkan..  98,3 101,7  97,1 100,3    15  397,4



Luchtgeweer staand Dames A-klasse


* 1 Hul v/d, Christina           SV De Korrel - Emmeloord                95,7  92,2  96,2  96,4     8  380,5



Luchtgeweer staand Junioren-A Heren


* 1 Ekkelenkamp, Jacco           SV Het Vizier - Urk                     97,0  98,1  99,7  99,8  96,8  99,5    21  590,9
  2 Selles, Rutger               SSV Genemuiden - Genemuiden             71,0  71,9  67,4  74,9  71,4  81,2  437,8



Luchtgeweer staand Junioren-B Heren


* 1 Vonk, David                  SV De Korrel - Emmeloord                74,6  88,5  90,9  86,3     5  340,3
  2 Timmerman, Rolf              SSV Genemuiden - Genemuiden             57,0  78,6  72,3  81,4  289,3
  3 Schillemans, Roland          SV De Treffer - Noordwolde              70,2  64,3  59,3  54,3     1  248,1



Luchtgeweer staand Junioren-B Dames


* 1 Dongen Van, Cecillia         LSV Willem Tell - Stiens                97,6 101,6  94,2  99,0    17  392,4
  2 Jong de, Liannne             LSV Willem Tell - Stiens                86,8  88,4  86,8  90,3     4  352,3



Luchtgeweer staand Junioren-C


* 1 Ekkelenkamp, Jelle           SV Het Vizier - Urk                     98,7  89,0  89,2  96,8     8  373,7
  2 Belt v.d., Stefan            H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen            92,1  87,8  86,2  77,6     2  343,7
  3 Andre, Bos                   SV Het Vizier - Urk                     90,8  80,3  81,9  83,1     2  336,1



Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse


* 1 Oegema, Jan                  SV Lemmer - Lemmer                      96,3  93,3  94,1  95,2    12  378,9
  2 Duinkerken, Geert            H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen            95,0  94,9  96,0  92,5     7  378,4
  3 Roos de, J                   SV Lemmer - Lemmer                      90,6  95,5  93,5  97,8     6  377,4
  4 Winden van, Nico             H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen            91,2  89,1  93,3  90,6     6  364,2
  5 Somberg, G. J.               S.V. De Wolfschutters - Schoonebeek     86,7  89,0  89,7  93,9     4  359,3
  6 Mast, F                      SV Lemmer - Lemmer                      85,9  82,4  81,6  87,1  337,0



Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse


* 1 Jager, Bram                  S.V. Op de Korrel - Kampen              60,9  69,9  71,9  76,7     1  279,4



Luchtgeweer staand SH1


* 1 Bours, Jan                   SV Driebergen - Driebergen             103,5 101,8 101,6 103,1 102,5 101,0    40  613,5
  2 Brinkman, B                  Asser wapen - Assen                    100,6  97,3  94,3  96,5  98,4  99,4    25  586,5



Luchtgeweer staand SH2


* 1 Zwier, Ittersum,van         SSV Genemuiden - Genemuiden            102,5 102,6 103,8 102,6 103,8 103,5    44  618,8
  2 Kralendonk, Fenny      SSV Genemuiden - Genemuiden             98,2  99,8  97,7  98,2  99,7 100,6    26  594,2



Luchtgeweer opgelegd Veteranen Hoofdklasse


* 1 Somberg, G. J.               S.V. De Wolfschutters - Schoonebeek    103,4  99,4 104,4 102,7    26  409,9
  2 Keller, H                    ASV Pr Hendrik 1988 - Amersfoort       102,0 102,9 101,9 103,0    24  409,8
  3 Pol, E.H.                    SV Delden - Delden                     102,9 101,9 103,6 100,5    24  408,9
  4 Brussel van, Jan.W.          SV De Kampioen - Utrecht               101,0 102,6 101,3 102,9    24  407,8
  5 Bruins, H                    SV Wezep - Wezep                       101,2  99,2 101,7 101,2    17  403,3
  6 Moor de, W                   SV Wezep - Wezep                       100,3  97,6 101,6 101,2    17  400,7
  7 Strohmeijer, T.M             SV Als 't Moet - Zwijndrecht            92,5  82,0  89,1  92,2     5  355,8



Luchtgeweer opgelegd Veteranen A-klasse


* 1 Hofsteenge, J.W.             SV Diana '85 - Emmen                    99,6  97,8  99,7 101,9    17  399,0
  2 Elsinga, S.                  SV De Treffer - Noordwolde              98,2  97,3 100,5 101,9    11  397,9
  3 Burg v, J                    SV De Korrel - Emmeloord                94,4  95,5  94,4  99,3    12  383,6



Luchtgeweer opgelegd Veteranen B-klasse


* 1 Goossens, C.J                SV De Korrel - Emmeloord                99,4  96,0 100,6 102,2    15  398,2
  2 Hofstede, R                  SSV Genemuiden - Genemuiden             99,5  98,6  94,7  96,8    14  389,6
  3 Beens, W.                    SSV Genemuiden - Genemuiden             98,4  99,2  96,0  95,4    15  389,0
  4 Mos, A                       SV Diana '85 - Emmen                   101,1  83,1  94,0 101,4    11  379,6
  5 Beens sr, W                  SSV Genemuiden - Genemuiden             94,9  95,3  91,3  92,6     6  374,1



Luchtgeweer opgelegd Junioren-C


* 1 Oosterhuis, Eline            SV De Treffer - Noordwolde              91,1  87,6  91,3  88,2     6  358,2
  2 Jager, Arton                 Asser wapen - Assen                     78,6  86,0  94,5  91,8     5  350,9



Luchtgeweer opgelegd Junioren-D


* 1 Konietzka, Jarno             Asser wapen - Assen                     94,2  94,4  91,9  93,7     7  374,2
  2 Hoving, Leon                 Asser wapen - Assen                     92,9  89,7  88,3  88,7     6  359,6
  3 Oosterhuis, Niels            SV De Treffer - Noordwolde              86,3  93,5  81,0  90,9     4  351,7
  4 Hoekman, Senna               SSV Genemuiden - Genemuiden             76,9  80,4  75,0  88,4     4  320,7



Luchtpistool Heren Hoofdklasse


* 1 Bijker, J.G.                 SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              88    91    89    87    90    92     8    537
  2 Heide van der, Erik          SV Vechtdal - Dalfsen                     90    88    89    89    93    88     7    537
  3 Hadders, J                   SV Harderberg - Harderberg                84    87    85    84    91    92     2    523
  4 Brinkman, A                  SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              84    81    89    84    89    83     2    510
  5 Voorhorst, Leo               SSV Genemuiden - Genemuiden               87    77    83    82    90    80     3    499
  6 Severein, Herman             SV Vechtdal - Dalfsen                     78    74    72    72    64    62     1    422



Luchtpistool Heren A-klasse


* 1 Noeverman, R.J.              SV Vechtdal - Dalfsen                     87    87    89    86    85    94     7    528
  2 Moors, MJ                    SV Het Vizier - Urk                       92    86    89    83    81    87     7    518
  3 Haan de, Wilco               SV De Treffer - Noordwolde                85    82    87    81    86    85     7    506
  4 Meihuizen, R.F.              SV Driebergen - Driebergen                82    84    90    81    83    82     3    502
  5 Gier De, Sjef                Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              84    85    78    80    79    81     2    487
  6 Ekkelenkamp, Arie            SV Het Vizier - Urk                       84    79    78    85    78    80     5    484
  7 Strohmeijer, AndrĂ©           SSV Genemuiden - Genemuiden               77    83    77    86    76    82     3    481
  8 Belt v.d., Jaap              H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              76    78    81    80    82    83     2    480



Luchtpistool Heren B-klasse


* 1 Brummelen van, Jacco         SV Vechtdal - Dalfsen                     93    92    88    83    87    82     6    525
  2 Pen, Alfons                  SSV De Tjonger - Oosterwolde              89    82    87    89    83    86     4    516
  3 Hoogervorst, Peter           S.V. Op de Korrel - Kampen                81    86    78    78    83    84     3    490
  4 Bastiaan                     S.V. Op de Korrel - Kampen                84    76    80    79    86    81     5    486
  5 Baarssen, Jan                SV Het Vizier - Urk                       68    67    85    81    75    71     5    447
  6 Blom, Gerard                 Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              77    63    72    81    76    72     1    441



Luchtpistool Dames Hoofdklasse


* 1 Heij, Kristl                 Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              86    88    88    89     1    351
  2 Knol, Marloes                SV Vechtdal - Dalfsen                     78    79    81    74     2    312



Luchtpistool Dames A-klasse


* 1 Scheper, Renate              S.V. Op de Korrel - Kampen                84    86    83    78     1    331



Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse


* 1 Veenen van, J.S              SV De Treffer - Noordwolde                91    92    90    89     3    362
  2 Kragt, J                     SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              83    94    90    86     5    353
  3 Meulenbelt, Henk W           SV Vechtdal - Dalfsen                     89    87    82    85     4    343



Luchtpistool Veteranen A-klasse


* 1 Moors, W G I                 SV De Korrel - Emmeloord                  78    83    83    81     2    325
  2 Greve, Bert.J                SV Vechtdal - Dalfsen                     66    68    66    67     1    267



Luchtpistool Junioren-A Heren


* 1 Ekkelenkamp, Jacco           SV Het Vizier - Urk                       84    86    68    78    68    70     1    454



Luchtpistool Junioren-B


* 1 Cornet, Alex                 SSV Genemuiden - Genemuiden               67    78    70    62     1    277



Luchtpistool opgelegd Veteranen


* 1 Burg v, J                    SV De Korrel - Emmeloord                  94    95    95    91    12    375
  2 Groenou, Ton                 SV Lemmer - Lemmer                        89    89    96    87     5    361
  3 Jong de, H                   SV Lemmer - Lemmer                        85    91    89    91     1    356
  4 Stuiver, K                   SV Lemmer - Lemmer                        84    89    83    89     1    345