schietsportvereniging genemuiden

Titel

Klik hier om de ondertitel te bewerken

Open Grandprix wedstrijd SSV Genemuiden 2016



Luchtgeweer staand Heren Hoofdklasse

* 1 Voorde ten, Andrë            SV De Valk - Elspeet                   102,5 100,1 101,3 101,8 103,2 101,2    31  610,1
* 2 Korthoef, Guus               SV Vechtdal - Dalfsen                  101,4 100,6  99,4  99,5  98,1 100,6    26  599,6
  3 Fossen, AJ                   SV Nieuwleusen - Nieuwleusen            87,0  88,6  80,5  89,7  78,2  91,3     7  515,3
  4 Beens, Marien                SSV Genemuiden - Genemuiden             65,8  68,1  72,4  72,0  74,3  67,9     1  420,5
  5 de Vegt, Klaas               SSV De Tjonger - Oosterwolde            92,1  93,8  85,6  64,1  13,1   0,0     6  348,7


Luchtgeweer staand Heren A-klasse

* 1 Raats, Edwin                 SV Vrijheid - Oosterbeek                96,1  96,2  97,0  98,4 101,2  97,0    19  585,9
  2 Kramer, Auke                 SV De Korrel - Emmeloord               101,0  93,5  93,7  96,1  94,8  97,6    22  576,7


Luchtgeweer staand Heren B-klasse

* 1 Kluin, Ben                   SV Lemmer - Lemmer                      93,2  93,9  93,6  92,7  92,0  87,3    11  552,7
* 2 Hul vd, Chris                SV De Korrel - Emmeloord                90,8  89,4  93,0  91,2  88,9  90,8    15  544,1
  3 Slump, I                     SV Lemmer - Lemmer                      92,2  88,5  90,3  84,2  88,7  85,5     5  529,4
  4 Hoving, Jarno                SV De Korrel - Emmeloord                90,1  86,1  78,8  93,1  91,7  84,9     8  524,7
  5 Cornet, Herman               SSV Genemuiden - Genemuiden             87,3  77,8  91,8  85,0  87,9  90,2     4  520,0
  6 Visscher, Tiemen             SSV Genemuiden - Genemuiden             89,7  90,9  87,6  80,1  80,0  86,4     3  514,7


Luchtgeweer staand Heren C-klasse

* 1 Smittenaar, Peter            SSV Genemuiden - Genemuiden             82,5  86,3  84,0  87,2  86,8  81,3     6  508,1
* 2 Bakker, Roy                  SSV Genemuiden - Genemuiden             78,5  79,6  86,4  82,3  91,5  70,4     5  488,7
  3 Veen van, J                  SV De Korrel - Emmeloord                86,7  76,9  79,2  81,5  77,9  79,2     2  481,4
  4 Ruitenberg, J                S.V. Ittersum - Zwolle                  67,7  76,6  73,3  64,3  72,5  68,1     1  422,5
  5 Visscher, Mischa             SSV Genemuiden - Genemuiden             62,8  71,8  73,0  61,4  68,0  71,3     1  408,3


Luchtgeweer staand Veteranen Hoofdklasse

* 1 Oegema, Jan                  SV Lemmer - Lemmer                      92,8  92,6  90,1  93,0     5  368,5
  2 Somberg, G. J.               H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen            89,7  96,0  87,6  89,4     9  362,7
  3 Winden van, Nico             H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen            86,6  90,2  94,4  87,3     3  358,5
  4 Duinkerken, Geert            H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen            93,7  83,6  88,0  87,7     5  353,0


Luchtgeweer staand Veteranen A-klasse

* 1 Mast, F                      SV Lemmer - Lemmer                      78,9  79,7  88,2  79,0     4  325,8
* 2 Jager, Bram                  S.V. Op de Korrel - Kampen              80,9  85,7  78,4  72,0     2  317,0
  3 Wildemann, H                 S.V. Ittersum - Zwolle                  70,8  71,0  76,9  82,2     2  300,9
  4 Olde, Roelof                 H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen            59,5  81,9  83,8  71,0     1  296,2
  5 Hutten, B.J.                 S.V. Ittersum - Zwolle                  64,1  72,5  72,7  84,1     1  293,4
  6 Bosman, H.J                  S.V. Op de Korrel - Kampen              67,7  59,1  68,7  68,0     2  263,5


Luchtgeweer staand Junioren-A Dames

* 1 Dongen Van, Cecillia         LSV Willem Tell - Stiens               102,1 101,6  96,3  97,8    15  397,8


Luchtgeweer staand Junioren-C

* 1 Belt v.d., Stefan            H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen            98,0  93,7  99,4  95,8    11  386,9


Luchtgeweer staand SH1 Heren

* 1 Brinkman, B                  SV Diana '85 - Emmen                      91    94    94    92    90    97    18    558


Luchtgeweer opgelegd Veteranen Hoofdklasse

* 1 Somberg, G. J.               H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen           103,9 103,1 103,6 103,9    31  414,5
* 2 Bruins, H                    SV Vechtdal - Dalfsen                  104,4 100,8 103,7 103,3    28  412,2
  3 Brussel van, Jan.W.          SV De Kampioen - Utrecht               103,2 102,2 100,8 103,1    23  409,3
  4 Jansen, E.J.                 SV De Valk - Elspeet                   102,6 102,4 102,3 100,9    23  408,2
  5 Moor de, W                   SV Vechtdal - Dalfsen                  101,0 102,0 100,7 100,0    22  403,7


Luchtgeweer opgelegd Veteranen A-klasse

* 1 Goossens, J M                SV De Korrel - Emmeloord               100,2 101,9 100,2  98,4    14  400,7
  2 Goossens, C.J                SV De Korrel - Emmeloord                98,3  99,7  98,7 100,8    16  397,5


Luchtgeweer opgelegd Veteranen B-klasse

* 1 Snijders, R                  SV Vechtdal - Dalfsen                  102,3 102,3 101,8 102,6    21  409,0
* 2 Beens, W.                    SSV Genemuiden - Genemuiden             95,2  98,1  99,6  96,9     9  389,8
  3 Hofstede, R                  SSV Genemuiden - Genemuiden             97,8  97,4  97,2  94,3    13  386,7
  4 Burg v, J                    SV De Korrel - Emmeloord                93,9  98,7  97,4  94,5    11  384,5
  5 Beens sr, W                  SSV Genemuiden - Genemuiden             88,3  82,0  89,9  90,7     1  350,9


Luchtgeweer opgelegd Veteranen C-klasse

* 1 Greef de, A.G.L.             SV Vechtdal - Dalfsen                   95,7  96,4  99,2  94,5    10  385,8
  2 Greef de, F.A.               SV Vechtdal - Dalfsen                   93,5  89,5  95,7  92,1     3  370,8


Luchtgeweer opgelegd Senioren Op

* 1 Kuijper, A                   SSV Genemuiden - Genemuiden             99,4  98,7 102,2  98,9    19  399,2
* 2 Bakker, Roy                  SSV Genemuiden - Genemuiden             96,3  98,5 100,0  98,6    11  393,4
  3 Bakker, Albert               SSV Genemuiden - Genemuiden             97,3  98,2  91,4  86,4    11  373,3
  4 Bakker, Yvonne               SSV Genemuiden - Genemuiden             88,5  91,8  91,6  92,5     1  364,4
  5 Westendorp, W                SSV Genemuiden - Genemuiden             84,8  92,7  91,4  89,3     8  358,2
  6 Bakker-Kattenberg, Alice     SSV Genemuiden - Genemuiden             84,3  89,4  89,0  84,0     2  346,7
  7 Visscher, Anteo              SSV Genemuiden - Genemuiden             87,3  39,7   0,0   0,0  127,0


Luchtgeweer opgelegd Junioren-C

* 1 Kramer, Marco                SV De Korrel - Emmeloord                87,4  89,8  91,9  89,8     7  358,9
  2 Hoekman, Senna               SSV Genemuiden - Genemuiden             92,6  84,3  83,1  76,0     4  336,0
  3 Stromeijer, Maurice          SSV Genemuiden - Genemuiden             85,1  85,3  68,6  71,9  310,9
  4 Westendorp, Colin            SSV Genemuiden - Genemuiden             79,0  73,7  77,7  69,7     4  300,1


Luchtpistool Heren Hoofdklasse

* 1 Heide van der, Erik          SV Vechtdal - Dalfsen                     89    89    93    90    89    92     8    542
* 2 Stavast, J H                 SSV De Tjonger - Oosterwolde              86    89    90    85    90    88     3    528
  3 Timmerman, Berend            SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              89    83    86    85    82    86     4    511
  4 Dijk van, Rino               Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              76    78    82    86    88    86     4    496
  5 Westendorp, W                SSV Genemuiden - Genemuiden               76    80    81    86    76    80     3    479


Luchtpistool Heren A-klasse

* 1 Strohmeijer, André           SSV Genemuiden - Genemuiden               84    85    84    90    87    79     2    509
* 2 Belt v.d., Jaap              H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              82    79    79    86    84    86     1    496
  3 Gier De, Sjef                Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              75    87    77    79    86    89     5    493
  4 Pen, Alfons                  SSV De Tjonger - Oosterwolde              75    85    90    78    71    85     3    484
  5 Admiraal, J                  SV Lemmer - Lemmer                        78    77    82    86    73    79     0    475


Luchtpistool Heren B-klasse

* 1 Riezebos, B                  S.V. Op de Korrel - Kampen                80    81    82    86    88    88     4    505
  2 Hoving, J                    SV De Korrel - Emmeloord                  85    80    81    78    77    72     5    473
  3 Koster, Piet                 H.S.V. Hoogeveen - Hoogeveen              58    70    72    73    69    75     2    417


Luchtpistool Dames Hoofdklasse

* 1 Hoogland, Wijnie             Sv Tref - Wijk Bij Duurstede              90    94    88    80     5    352
  2 Timmerman-Bloemert, Annekie  SV Nieuwleusen - Nieuwleusen              88    88    80    75     1    331


Luchtpistool Dames A-klasse

* 1 Knol, Marloes                SV Vechtdal - Dalfsen                     83    88    85    85     3    341
  2 Scheper, Renate              S.V. Op de Korrel - Kampen                88    85    83    84     0    340


Luchtpistool Veteranen Hoofdklasse

* 1 Veenen van, J.S              SV De Treffer - Noordwolde                84    89    93    92     7    358
  2 Meulenbelt, Henk W           SV Vechtdal - Dalfsen                     89    82    81    87     4    339


Luchtpistool Veteranen A-klasse

* 1 Burghart Hindriks, j         SV Vechtdal - Dalfsen                     81    81    79    86     1    327
* 2 Fiechter, Jan                SV Wezep - Wezep                          80    83    85    77     0    325
* 3 Meihuizen, R.F.              SV Driebergen - Driebergen                78    84    74    80     4    316
  4 Bastiaan, R                  S.V. Op de Korrel - Kampen                73    86    76    76     1    311
  5 Berg v/d, Derk               SSV Genemuiden - Genemuiden               78    82    76    69     2    305
  6 Burghart, P                  SV Vechtdal - Dalfsen                     70    79    75    80     0    304
  7 Moors, W G I                 SV De Korrel - Emmeloord                  73    82    72    76     0    303
  8 Greve, Bert.J                SV Vechtdal - Dalfsen                     78    58    80    84     2    300
  9 Veen van, Dirk               SV De Korrel - Emmeloord                  78    72    77    69     2    296
 10 Varkenvisser, R.A.           SV Robin Hood - Woerden                   73    66    67    66     0    272


Luchtpistool Junioren-B

* 1 Cornet, Alex                 SSV Genemuiden - Genemuiden               79    62    81    76     4    298


Luchtpistool opgelegd Veteranen

* 1 Burg v, J                    SV De Korrel - Emmeloord                  97    96    96    93     9    382
  2 Groenou, Ton                 SV Lemmer - Lemmer                        92    93    91    93     9    369
  3 Stuiver, K                   SV Lemmer - Lemmer                        91    91    88    93     9    363
  4 Jong de, H                   SV Lemmer - Lemmer                        89    86    82    83     5    340